تلفن شادیانه

در این سامانه تلفنی قصد داریم بر اساس شاخصه های آموزش، مسابقه و سرگرمی به عنوان یک رسانه مکمل در کنار مجموعه برنامک شادیانه و شبکه کودک، محتواهای صوتی مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار دهیم که شامل محتواهای ذیل می باشد:

  • محتوای سرگرمی شامل:

شهربازی: شامل انواع بازی­های چی مال کجاست؟ چی مال کیه؟ فکر و بکر و طوطی سخنگو و البته مسابقات و بازی­های جدیدی مثل برسون به هدف، بگرد و پیدا کن، ماشین بازی، بازی جفت جفت و بازی سه به سه قطار است که به زودی به شهربازی شادیانه اضافه خواهند شد. اینطوری هم میشه بازی کرد و هم به مجموع ستاره­ های صندوقچه جوایز اضافه کرد.

شهر فرنگ: شامل 4 شهر زیبا در سرزمین شادیانه است که با حضور در هر کدام از آنها میتوانید کلی سرگرم و شاداب بشوید و البته به مجموع ستاره­هاتون در صندوقچه جوایز اضافه کنید. شهر فرنگ شامل شهر شهر قصه، شهر ترانه­ ها، شهر شادی و خنده و شهر خوابالوهاست. حتماً به شهر فرنگ بیایید و از بودن در آنجا تجربه­های جدیدی کسب کنید.

باغ آرزوها: در این باغ فرشته مهربون با آرزوهای زیادی از بچه­های سرزمین ایران منتظر شماست.

البته منتظر بخش­ های مهیج دیگری مثل شهرک الفبا، مهمانی خونه مادربزرگ، باغ وحش شادیانه و .... هم باشید، سرزمین شادیانه، دنیای تجربه­ های متفاوت است.

2- محتوای آموزشی شامل:

مدرسه دانشمندان: در این مدرسه، دانش آموزان تجربۀ متفاوتی از آزمون­های دانستنیهای علمی خودشان را پشت سر خواهند گذاشت. به این معنا که به جای شنیدن مطالب درسی و علمی در مسابقات متنوعی، هم دانستنیهای علمی خودشان را محک خواهند زد و هم با کسب ستاره­های متنوع و زیاد، به ستاره­های خودشان در صندوقچه جوایز می افزایند. به همین علت این یک تجربه عالی است.

و سایر محتواهای متنوع دیگر که بر روی سرویس تلفنی در حال راه ­اندازی است.

تماس با این شماره برای کاربران ویژه عضو سرزمین کودک شادیانه رایگان است و هیچ گونه وجه اضافی بابت استفاده از این سرویس توسط کاربران بر روی قبض دریافت نمی‌ شود.

روش فعالسازی و استفاده نامحدود از سامانه تلفنی شادیانه:

اگر دوست دارید به صورت نامحدود از تمامی امکانات سامانه تلفنی شادیانه استفاده کنید کافیه از طریق تلفن ثابتی که قصد دارید همیشه با شادیانه در تماس باشید از تهران با شماره 70701020 و از شهرستان با شماره 70701020-021 تماس بگیرید و به بخش فعالسازی عضویت وارد شوید و با تایید عضویت خود به صورت نامحدود شما هم یکی از اعضای ویژه سرزمین بزرگ شادیانه شوید، یادتون باشه که هزینه عضویت به مبلغ 50 هزارریال به صورت ماهیانه روی قبض تلفن ثابت شما محاسبه خواهد شد.