مسابقه جام نهالی

باز هم یک مسابقه هیجان انگیز دیگه از سرزمین کودک شادیانه!!!!

مسابقه هیجان انگیز جام نهالی تابستان داغ، هر روز عصر ساعت 6:30 عصر از شبکه نهال پخش میشود و شما  با شرکت در این مسابقه تلوزیونی میتونید برنده یکی از جوایز ارزنده جام نهالی مثل اسکوتر برقی، تبلت، سکه طلا و کلی جوایز نقدی بشید.

برای شرکت در مسابقه جام نهالی کافیه از استان تهران با شماره 70701020 و بچه های دیگه استان ها از سراسر کشور با شماره 70701020-021 تماس بگیرید و با ورود به بخش مسابقه جام نهالی دراین مسابقه شرکت کنید یادتون باشه این مسابقه در 2 مرحله مقدماتی و نهایی (تلویزیونی)برگزار میشه.

در مرحله مقدماتی یک مسابقه 6 مرحله ای ساده، کوتاه و مهیجه، اگر موفق بشید حد نصاب امتیاز لازم بدست بیارید به جمع نفرات شرکت کننده در قرعه کشی مسابقه تلوزیونی راه پیدا می کنید، یادتون باشه اگر امتیاز بیشتری در این شش مرحله کسب کنید شانستون جهت راهیابی به مسابقه تلوزیونی بیشتره، حالا شما و هم­استانی­ های شما به اتفاق هم به جمع 64 نفر روزانه مرحله نهایی راه پیدا می کنید و در مسابقه جذاب و پر از هیجان تلویزیونی جام نهالی شرکت خواهید کرد.

در مسابقه زنده تلویزیونی شما در کنار هم استانی­ های خودتون و شرکت­کنندگانی از 3 استان دیگه به صورت دو به دو مسابقه میدهید و کسانی که در هر مرحله بتوانند به سئوالات بیشترین پاسخ صحیح را بدهند به مرحله بعد راه پیدا خواهند کرد و در نهایت به نفر برتر در هر روز به اتنخاب خودتون به یکی جوایزی که گفتیم دست پیدا می کنید.

راستی اگر هم نتونستید به جمع 64 نفر مسابقه راه پیداکنید. می تونید هر روز ساعت 18:30 در کنار 64 نفر دیگه و هم  استانی ها تون در زمان برنامه توی مسابقه تلوزیونی شرکت کنید و با بچه های بقیه استان ها رقابت کنید،

ضمنا جام نهالی هر روزبه قید قرعه یک نفر از بچه ها استان برنده هم یک کارت هدیه 100 هزار  تومانی جایزه میده.

منتظر تماستون هستیم.